Kate Winslet Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kate'ciğimizden nameler...

3 posters

Kate'ciğimizden nameler... Empty Kate'ciğimizden nameler...

Mesaj  Admin Ptsi Nis. 06, 2009 6:28 pm

''Life is short, and it is here to be lived.'' - ''Hayat kısa ve biz buraya yaşamak için geldik.''

"Tanrı'ya şükür ki, Angelina'ya benzemiyorum. Onlar, hayatı pembe dizi gibi yaşıyorlar. Ben oyunculuğu ünlü olmak için değil, beni özgür kıldığı için tercih ettim."

''You never know unless you try. And you never get anywhere unless you ask.''

aklımıza geldikçe yazalım..
Admin
Admin
Admin

https://katewinsletfan.yetkin-forum.com

Kate'ciğimizden nameler... Empty Geri: Kate'ciğimizden nameler...

Mesaj  clementine Ptsi Nis. 06, 2009 8:28 pm

""OK, that fainting thing, Penelope" (bu şey insanı bayıltır penelope) demişti oscarı aldığında queen
clementine
clementine

Mesaj  Rock Star Salı Nis. 07, 2009 10:49 am

Şanslıyım çünkü yıldızların dünyasına, kırmızı halıların serildiği etkinlikler dışında katılmak zorunda kalmıyorum.

&&&&

Oscar kazanmayı çok istiyorum ama hayatımda en önem verdiğim şey ailem. Geçenlerde kızım Mia, arabada bana "Anne senin yemeklerine bayılıyorum." dediğinde çok mutlu oldum. Demek ki yemekleri benim yaptığımın farkında.

&&&&

Herkes Sam'i klasik eğitimli bir akademisyen sanıyor ama onun kadar beni güldüren kimse olamaz.
Rock Star
Rock Star
Admin

Mesaj  Rock Star Salı Nis. 07, 2009 10:53 am

Benim hiçbir zaman kilo problemim olmadı. Bazen gereğinden az, bazen de gereğinden fazla yediğim olmuştur. Ancak vücudumla ilgili takıntılarım yok. Eğer estetik yaptırırsam eşim benden ayrılacağını söylüyor.

&&&&

Daha fazla çocuk sahibi olmayı umuyorum. Belki bir, belki iki tane daha. Tanrım, gerçekten daha fazla çocuk istiyorum.

&&&&

Kendimi bir işe adadığım zaman, sonuna kadar giderim. Aynı aşk konusunda olduğu gibi, birine bağlandığımda o benim nefes alma nedenim haline gelir.

&&&&

Aldığım son ciddi karar risk almamak.
Rock Star
Rock Star
Admin

Mesaj  Rock Star Salı Nis. 07, 2009 10:57 am

Geçen yıl Golden Globe ödül töreninde, hayranı olduğum Meryl Streep’le tanışınca ona "Sizi o kadar beğeniyorum ki, şu anda dudaklarınızdan öpebilirim" dedim. Bazen aklıma geleni, o anda yapma huyum var. Evet kesinlikle böyle bir çılgın huyum var ve bu kimi zaman eşimi deli ediyor.

&&&&

Magazin dergilerinin evime girmesi yasak. Çünkü magazin dergileri anoreksik bir kuşak yetiştiriyor. Bazen öyle zayıf kızlar görüyorum ki, yanlarına gidip, "Bir şeyler yemende sakınca yok, hadi ye lütfen" demek istiyorum.

&&&&

"Popom filizlenmekte olan bir mor brokoli gibiydi vücudumun diğer kısımları da daha çok ezmeye benziyordu."
<= Hamileliği sırasında vücudu hakkındaki yorumu =>
Rock Star
Rock Star
Admin

Mesaj  Rock Star Salı Nis. 07, 2009 11:00 am

"Oscar Ödülü" için yaptığı yorum:
"İstiyor muyum? Kahretsin Tabii ki istiyorum.Galiba insanlar umursamadığımı ya da istemediğimi ya da buna ihtiyacım olmadığını farz ediyorlar. Oraya beş kere gidip de ödülsüz dönmek çok zor. Eh ben de insanım yani!"
Rock Star
Rock Star
Admin