Kate Winslet Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Farklı Bilgiler..

4 posters

Farklı Bilgiler.. Empty Farklı Bilgiler..

Mesaj  Admin C.tesi Nis. 04, 2009 3:51 pm

°o.O Boy: 1.68 m
°o.O Ayak Numarası: 42
°o.O Takma Adı: English Rose (İngiliz Gülü)

°o.O İlk oyunculuk deneyimi bir tatlandırıcı reklamında dans etmekti.
°o.O Oscar'a 2,3,4,5 ve 6 kez aday gösterilen en genç oyuncu.
°o.O Gwyneth Paltrow'un Shakespeare in Love ve Jodie Foster'ın Anna and the King (1999) filmindeki rolleri ilk ona teklif edilmişti ama bu teklifleri reddetmişti.
°o.O People (ABD) Dergisinde Dünyadaki en güzel 50 insandan biri seçildi (1996).
°o.O Christmas Carol: The Movie (2001) filminin film müziklerinden birini seslendirmişti, bu yapımcıları etkilemiş ve "What If?" adlı şarkıya single çıkarmışlardı. Bu single İngiltere listelerinde ilk 10'a girmişti.
°o.O Eşi Sam Mendes ile Londra'da 3 milyon dolarlık bir ev satın almışlardı.
°o.O 5 filminde şarkı söylemişti
°o.O Londra ve New York'ta oturuyor.
°o.O "Romance & Cigarettes" filminde ayak bileği burkulmuştu.

Yok mu arttıran ???
lol!

etiketler : Kate Winslet boy - Kate Winslet lakap, takma ad - Kate Winslet Oscar - Kate Winslet What If - Kate Winslet Sam Mendes - Kate Winslet Ev

En son Admin tarafından Cuma Mayıs 08, 2009 9:41 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Admin
Admin
Admin

https://katewinsletfan.yetkin-forum.com

Farklı Bilgiler.. Empty Geri: Farklı Bilgiler..

Mesaj  Rock Star Ptsi Nis. 06, 2009 9:04 am

FİLMLERDE SESLENDİRDİĞİ ŞARKILAR::

1--->> Christmas Carol: The Movie animasyon film için " What if " şarkısını seslendirdi.

2--->> " Weird Al Yankovic " ile bi düet yaptı. Şarkı Adı: " I Need A Nap "

3--->> 2006 yılında rol aldığı Romance & Cigarettes filmin soundtrack'ı için bir şarkı seslendirdi.

4--->> Rol aldığı Heavenly Creatures filmin soundtrack'ı için " La bohème " 'den bi parça seslendirdi (opera). Şarkı Adı : " Sono andati "

5--->> Moulin Rouge! Filminin sountracklarından da birini seslendirdi..
Moulin Rouge! filminde başrol oynayacaktı ama son anda rol Nicole Kidman'a gitti.

etiketler : Kate Winslet şarkı - Kate Winslet Moulen Rouge -Kate Winslet Nicole Kidman - Kate Winslet Sono Andati - Kate Winslet What if
Rock Star
Rock Star
Admin

Farklı Bilgiler.. Empty diyeti :)

Mesaj  (.EsRa.) Çarş. Nis. 08, 2009 3:09 pm

Kate Winslet, Gillian Anderson, Christian Slater, Rachel Hunter ve Jeanne Tripplehorn bu diyet sayesinde istedikleri forma kavuştular. “Sugar Busters”ın prensibi oldukça basit: Yapmanız gereken tek şey, şekeri hayatınızdan çıkarmak. Bununla o bildiğimiz şekerden söz edilmiyor tabii. Vücut karbonhidratları eritirken kendi glikozunu üretebiliyor. Eğer karbonhidratlı yiyecekleri bolca alırsanız kan şekeriniz yükseliyor.

Kan şekerinin yükselmesi sırasında vücut insülin üretiyor. Bu hormon glikozları ihtiyaç duyulan yerlere gönderiyor. Oralarda enerjiye dönüşüyor ya da enerji üretilmediğinde glikoz fazla ise yağ olarak depolanıyor. Kan şekeri ne kadar yükselirse, o kadar insülin üretilmiş oluyor ve bir o kadar da karbonhidratlar yağa dönüşüyor.

Uzmanlar 3 ana ve 1 ara öğün öneriyorlar. Sadece bir tabak yemelisiniz. Saat 20:00’den itibaren kesinlikle bir şey yemeyin. Tatlı yiyeceklere ani bir istek hissederseniz de bir küçük çikolata parçası yiyebilirsiniz.

Serbest
• Tüm balık ve et çeşitleri
• Sebze: Patlıcan, karnı bahar, enginar, fasulye, brokoli, bezelye, salatalık, lahana, marul, yeşilbiber, mantar, maydanoz, kuşkonmaz, ıspanak, tatlı patates, domates, soğan
• Meyve: Elma, şeftali, avokado, çilek, armut, greyfurt, tatlı karpuz, kiraz, kiwi, limon, mandalina, mango, kavun, portakal, üzüm
• Süt Ürünleri: Yağ, yumurta, yoğurt, peynir, süt, krema
• Doğal tahıllar
• Fındık
• Zeytinyağı
• Çikolata (%60 ya da daha fazla kakao içeren)
• Meyve suları
• Kahve, çay

Yasak
• Sebze: Patates, pirinç, havuç
• Meyve: Muz, ananas
• İşlenmiş şeker
• İşlenmiş tüm beyaz un ürünleri, kek, bisküvi, beyaz ekmek, makarna
• Çikolata (%60 ya da daha az kakao içeren)
• Bira
• Tatlı limonata, kola
• Cornflakes
• Popcorn
• Bal
• Dondurma

etiketler : Kate Winslet diyet - Kate Winslet zayıflama
(.EsRa.)
(.EsRa.)

Mesaj  Rock Star Perş. Nis. 09, 2009 1:54 pm

Kate Winslet ayrıca bir vejeteryan'dir..Benim gibi Wink
Et yemiyor Wink

etiketler : Kate Winslet vejeteryan
Rock Star
Rock Star
Admin

Mesaj  Admin Perş. Nis. 09, 2009 2:01 pm

Vayy canına Smile Bende bir süredir vejetaryanım, ama 1 haftadır filan Very Happy Etlerle ilgili birşey izledim ve et yemeği bıraktım.
Admin
Admin
Admin

Mesaj  __Cullen__ Perş. Nis. 09, 2009 2:49 pm

Admin demiş ki:Vayy canına Smile Bende bir süredir vejetaryanım, ama 1 haftadır filan Very Happy Etlerle ilgili birşey izledim ve et yemeği bıraktım.

ET ET ET Laughing bayılırımm Laughing ben en çok Kate'in ayaklarının 42 olmasına şaşırdım Shocked boyu çok uzun değil ama ayakları çok büyük benim boyum 1.77 ayaklarım 42 demekki boyla ayak numarasının pekte alakası yokmuş...
__Cullen__
__Cullen__

http://krisrobfan.bosfforum.com/

Mesaj  Admin Perş. Nis. 09, 2009 3:45 pm

__Cullen__ demiş ki:
Admin demiş ki:Vayy canına Smile Bende bir süredir vejetaryanım, ama 1 haftadır filan Very Happy Etlerle ilgili birşey izledim ve et yemeği bıraktım.

ET ET ET Laughing bayılırımm Laughing ben en çok Kate'in ayaklarının 42 olmasına şaşırdım Shocked boyu çok uzun değil ama ayakları çok büyük benim boyum 1.77 ayaklarım 42 demekki boyla ayak numarasının pekte alakası yokmuş...

Ben Kate ile aynı boydayım 1.68'im ama 39 numara giyiyorum. Gerçekten boyla alakası yokmuş demek ki. Ya bu arada Esin bizim aramızda 10 cm var mıydı ya, amma varmış Very Happy Neyse başlığın suyunu çıkartmayalım.
Admin
Admin
Admin

Mesaj  Rock Star Cuma Nis. 10, 2009 10:22 pm

The Reader; Kate Winslet bu filmdeki rolü ilk başta reddetmişti.Yönetmen Stephen Dalry de "Nicole Kidman" ile anlaştı. Fakat yılbaşı akşamı gelen telefon şöyle diyordu: "Nicole hamile, rol sende"

Daha sonra Kate Winslet rolü kabul etti.

etiketler : Kate Wnslet Nicole Kidman - Kate Winslet Stephen Dalry - Kate Winslet The Reader
Rock Star
Rock Star
Admin

Mesaj  __Cullen__ Cuma Nis. 10, 2009 10:27 pm

Rock Star demiş ki:The Reader; Kate Winslet bu filmdeki rolü ilk başta reddetmişti.Yönetmen Stephen Dalry de "Nicole Kidman" ile anlaştı. Fakat yılbaşı akşamı gelen telefon şöyle diyordu: "Nicole hamile, rol sende"

Daha sonra Kate Winslet rolü kabul etti.

Haber için çok teşekkürler Laughing
İyiki de kabul etmiş 10 yıl sonra Leo'yla tekrar kamera karşısına geçtiler...
__Cullen__
__Cullen__

http://krisrobfan.bosfforum.com/

Mesaj  Rock Star Cuma Nis. 10, 2009 11:05 pm

Rica ederim cnm Wink

Yalnız The Reader'da Leo oynamadı..Başrolde David Kross vardı..Leonardo, "Revolutionary Road - Hayallerin Peşinde" filminde rol almıştı Kate ile..Wink

Ama Kate rolü kabul etmeseydi büyük ihtimal Oscar Ödülü alamayacaktı..iyiki kabul etmiş.. Cool
Rock Star
Rock Star
Admin

Mesaj  Admin C.tesi Nis. 11, 2009 11:31 am

Valla ben Nicole'den oldum olası nefret etmişimdir. Kate ile hep aynı rollere talip oluyorlar. Bence Nicole bu rolü Kate kadar iyi oynayamazdı, Nicole'ü hiçbir zaman iyi bir oyuncu olarak göremedim ve aşırı soğuk geliyor bana Mickey Rourke'un değişiyle ''Buz Küpü'' Very Happy
Admin
Admin
Admin

Mesaj  Admin C.tesi Nis. 11, 2009 11:49 am

Kate Winslet'ın oynadığı filmler arasında en çok sevdiği film: Eternal Sunshine of the Spotless Mind
Kate Winslet'ın oynadığı karakterler arasında en çok eğlendiği karakter: Clementine Kruczynski
Kate Winslet'ın oynadığı karakterler arasında en çok zorlandığı karakter: Hanna Scmitz

Kate'in Hanna Schmitz rolünde zorlanması hakkındaki yorumları:
''Hanna'yı anlamak onu canlandırmanın en zor yanıydı.''
''Hanna canlandırdığım en zor karakterdi çünkü onunla hiçbir ortak yanımızı bulamıyordum. Bir karakteri canlandırırken ortak bir yön arar ve ona göre hareket edersiniz ama onun hiç ortak yönümüz yoktu.''

Kate'in Clementine Kruczynski rolü hakkındaki yorumu:
''Yıllar boyunca bana bir sürü isim taktılar: English Rose(İngiliz Gülü), Korseli Kate gibi... Bu rolden sonra hadi bakalım birşey söylesinler.''

etiketler : Kate Winslet Hanna Schmitz - Kate Winslet Eternal Sunshine of the Spotless Mind - Kate Winslet Clementine Kruczynski - Kate Winslet The Reader - Kate Winslet Sil Baştan - Kate Winslet Okuyucu

En son Admin tarafından Cuma Mayıs 08, 2009 9:31 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Admin
Admin
Admin

Mesaj  Rock Star Salı Nis. 14, 2009 2:08 pm

Kate son derece duygusal biri olduğunu gizlemiyor."Titanic" filminin bazı sahnelerini çevirdikten sonra saatlerce ağladığını itiraf ediyor.
Rock Star
Rock Star
Admin

Mesaj  Rock Star Salı Nis. 14, 2009 2:09 pm

Kate Winslet, Titanic çekimleri sırasında Leonardo ile aralarında bi aşk yaşanıp yaşanmadığını soranlara: "Birbirimize aşık olmayı da düşünmedik değil, ama göz göze gelince gülmeye başlıyoruz. Gülmekten öpüşmeye vakit bulamazdık.Biz sadece çok iyi anlaşan iki arkadaşız."

<<Kate bu sözleri "1998" yılında verdiği bir röportajda söylemiştir.>>
Rock Star
Rock Star
Admin

Mesaj  Admin Cuma Mayıs 08, 2009 9:28 pm

Kate Winslet Hristiyan dininin Anglikan mezhebine mensuptur. Anglikan Kilisesi İngiltere'nin resmi kilisesidir. Bu sebeple Anglikan Kilisesi, İngiliz Kilisesi şeklinde de geçer.

bknz : http://tr.wikipedia.org/wiki/Anglikan

etiketler : Kate Winslet Din - Kate Winslet Anglikan
Admin
Admin
Admin

Mesaj  (.EsRa.) Ptsi Haz. 08, 2009 6:34 pm

dilara kübra ablacığım ve diğer bütün bilgi veren arkadaşalr hepinize tskler
Admin demiş ki:
__Cullen__ demiş ki:

Ben Kate ile aynı boydayım 1.68'im ama 39 numara giyiyorum. Gerçekten boyla alakası yokmuş demek ki. Ya bu arada Esin bizim aramızda 10 cm var mıydı ya, amma varmış Very Happy Neyse başlığın suyunu çıkartmayalım.

katenin ayakları o kadarda büyük değilki bu arada benim ayaklarım 38 numara Smile(benim 13 yaşında kız kardeşim var ayakalrı 41 numara Smile)

vejetaryan olduğunu bilmiyordum (ayrıca et yemeğe bayılırım Smile)

kim titanicte duygulanmazki kate'm cnm ya kıyamam
(.EsRa.)
(.EsRa.)

- Similar topics