Kate Winslet Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Favori Sahneniz?

Favori Sahneniz? Empty Favori Sahneniz?

Mesaj  Admin Ptsi Nis. 13, 2009 8:40 pm

En çok etkilendiğim sahne April'ın hiçbir şey olmamış gibi davrandığı sahneydi. Nasıl anlatsam bilemiyorum ama müthişti. Sanki ölmeden önce Frank'a bir hediye vermek ister gibi, kendisini hep öyle hatırlasın ve son mutlu kahvaltılarını yapmak ister gibiydi. Ağlamamak için zor duruyordu ama ağlayamıyordu.

Filmin sonlarına doğru kavga ettikleri yerler çok etkileyici, hem oyuncların performansı hem de duygu açısından.

Ve tabi John... Vagzeçtiklerini söylediğiklerinde John'un tepkisi, sözleri gerçekten mükemmeldi. Hem April'ın hem Frank'ın kötü yönlerini en iyi şekilde gördü. April'ın sigarasını ardında karnını gösterip ''Ben o çocuk olmayacğım için mutluyum.'' deyişi de ayrı bir güzeldi. Ve bütün bunların ardından April'ın ağlamak için kendini zor tutuyor olması sırasında Kate'in oyunculuğu muhteşemdi.

Ve son sahne Howard Givings'in kulaklığının sesini kısışı buna sadece şu yorumu yapabiliyorum cheers cheers cheers
Admin
Admin
Admin

https://katewinsletfan.yetkin-forum.com

- Similar topics