Kate Winslet Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arkadaşlarımız ve bizlerden saçma ve komik replikler

4 posters

Arkadaşlarımız ve bizlerden saçma ve komik replikler Empty Arkadaşlarımız ve bizlerden saçma ve komik replikler

Mesaj  Admin Perş. Nis. 09, 2009 6:45 pm

Sitemiz modlarından canım dostum, kankam birtanem Melis, nick: Bella(trix), bir sitede okuduğumuz haber üzerine Melis beni gülme krizinin ötesine geçirmiştir.

Haberin içeriği Harry Potter'ın ağır abisi Dumbledore^^un (namıdeğer dumby) gay olmasıydı. Bunu JKRowling(serinin yazarı) söylemiş. Bunun üzerine Melis şu cümleyi kurdu :::

Kanma JKnin her dediğine Dumby sokar gediğine Very Happy Very Happy

Bir kısmınız ''Bunun nesi komik?'' diyecektir muhtemelen ama o laf bir efsane olarak kalmıştır.
Admin
Admin
Admin

https://katewinsletfan.yetkin-forum.com

Arkadaşlarımız ve bizlerden saçma ve komik replikler Empty Geri: Arkadaşlarımız ve bizlerden saçma ve komik replikler

Mesaj  Admin Perş. Nis. 09, 2009 6:52 pm

Yine Melis ve benden:::

Melis'in en sevdiği aktris Helena Bonham Carter benimki ise Kate Winslet Smile
İkisinin de lakabı English Rose yani İngiliz gülü.
Sinema dergisinde Kate ile ilgili bir yazıda ''Kate Winslet için yeni Helena Bonham Carter deniyordu.'' yazıyordu.
Şuanda Emma Thompson ve Kate Winslet çok yakın dost bildiğiniz gibi.
Bir zamanlar Helena Bonham Carter ile Emma Thompson kankaydı ama Emma'nın eski eşi Kenneth Branagh ile Helena'nın bir ilişkisi olunca arkadaşlıkları doğal bozuldu olarak.
Kate Winslet Emma Thompson ile henüz kanka değilken Kate ve Kenneth'ın kısa süreli bir ilişkisi olmuştu. Tabi o zaman Emma ve Kenneth çoktan boşanmış, ve dediğim gibi Emma ve Kate henüz arkadaş olmamıştı.
Howards End adlı filmde Emma ve Helena kızkardeşi oynamışlardı, ve arkadaşlıkları böyle başlamıştı.
Sense and Sensebility filminde de Emma ve Kate kızkardeşi oynadı bildiğiniz gibi, onların arkadaşlıkları bu filmle başladı.

Biz de bütün bunları birleştirdik ve şu sonucu çıkardık :::

Emma ile kızkardeşi oynayıp kanka olan ve Kenneth ile fingirdeşmeyen kaç İngiliz Gülü kaldı????? Very Happy Very Happy Very Happy

Tabii bu da size komik gelmeyebilir ama biz 10 dk boyunca krizdeydik.
Admin
Admin
Admin

Arkadaşlarımız ve bizlerden saçma ve komik replikler Empty Geri: Arkadaşlarımız ve bizlerden saçma ve komik replikler

Mesaj  __Cullen__ Perş. Nis. 09, 2009 7:24 pm

Yine bir Perşembe günü 4.saat coğrafya dersindeyiz ve bütün sınıf felaket dercede aç...ve bizim konumuz Türkiye iklimi...Sevgili coğrafya hocamız bana Erzurum ve Sivas'nın ikliminin neden farklı olduğunu sordu bende saf saf denizellik dedim...Dikkatinizi çekerim denizellik Laughing tabii hoca şok olmuş şekilde suratıma baktı ve enlem etkisi dedi bende anında "tabii ki enlem etkisi ben denizelllik falan demedim"diye bağırdım sınıf içinde millet koptu hoca sadece bana bakmakla yetindi Laughing Rezil bir durumdu Laughing
__Cullen__
__Cullen__

http://krisrobfan.bosfforum.com/

Mesaj  Admin Perş. Nis. 09, 2009 7:32 pm

Benim başıma gelmedi ama Esin anlatmıştı.

İngilice öğretmenlerinin öndeki öğrenciye face to face ders işleyeceğiz demesi üzerine canım Es^^m ,nick __Cullen__, ass to ass deiş. şin ayrıntısını bilmiyorum ama tek hatırladığım anlattığında koptuğumuz.
Admin
Admin
Admin

Mesaj  __Cullen__ Perş. Nis. 09, 2009 9:06 pm

Admin demiş ki:Benim başıma gelmedi ama Esin anlatmıştı.

İngilice öğretmenlerinin öndeki öğrenciye face to face ders işleyeceğiz demesi üzerine canım Es^^m ,nick __Cullen__, ass to ass deiş. şin ayrıntısını bilmiyorum ama tek hatırladığım anlattığında koptuğumuz.

O olayda var unutmuşum anlatmayı Laughing Laughing Arkadaş birde saf saf "Hocam ass to ass ne demek"diye sordu da hoca Allah'tan duymadı Laughing
Harbiden Dilara'mm ne kopmuştuk anlattığımda Laughing
__Cullen__
__Cullen__

Mesaj  clementine Cuma Nis. 24, 2009 7:54 pm

ben liseyi bitireli çok oldu ama yazdıklarınızı okuyunca liseden bi anı yazasım geldi:)1 nisanda ingilizce hocamıza şaka olsun diye sınıfça birbirimize girmiştik.dil sınıfı olduğumuz için 18 kız 1 erkekti sınıf ve tüm kızlar saçsaça başbaşa kavga ediiyoduk.hoca ayıramayacağını anlayınca oturup ağlamıştı.kadın o kadar üzülmüştüki öğrencilerini o halde görünce.uzun süre inanamadı şaka olduğuna:).sonra yıllar geçti o hocam yüksek lisans için benim okuduğum bölüme başvurdu.öğretmenlik mezunu olduğu için bazı edebiyat derslerini alması gerekiyodu veee biz aynı sınıfa düştük ve 1 nisan günü bana bu şakayı hatırlattı. birlikte baya bi güldük:)Smile

buda pek replik değil ama yazasım geldi işte Razz
clementine
clementine

Mesaj  __Cullen__ C.tesi Nis. 25, 2009 1:17 pm

Clementine müthişsiniz gerçekten Laughing Laughing
Çok güldüm ya gözümde canlandıkça hala gülüyorum Laughing Laughing
__Cullen__
__Cullen__

Mesaj  clementine C.tesi Nis. 25, 2009 3:42 pm

__Cullen__ demiş ki:Clementine müthişsiniz gerçekten Laughing Laughing
Çok güldüm ya gözümde canlandıkça hala gülüyorum Laughing Laughing

ben de hatırladıkça gülüyorum valla:)

bide kate'le ilgili anımı yazayım.ben bu sene heyecanla golden globe ödüllerinini bekliyorum kate alıcakmı diye.bi arkadaşıma "ay bu akşam altın küre ödülleri var" dedim.o da çok sevdiği bi türk oyuncununu adını söyleyip "ayy acaba o da çıkar mı?" dedi.ben koptum tabii.altın küre deyince kız türkiyede yapılan bi tören sanmış Laughing
clementine
clementine

Mesaj  Admin C.tesi Nis. 25, 2009 4:35 pm

Şimdi bende anlatayım bir tane. Geçen hafta cumartesi günü Esin, nick __Cullen__, ben ve Selin arkadaşımız Antalya'da The Reader vizyona girmediğinden korsanını izleme kararı aldık. Ben zaten yurt dışında ilk vizyona girdiğinde alıp izlemiştim.
Neyse biz üçümüz ettik kahvaltımızı geçtik bizim evin salonuna. Sanki hiç koltuk yokmuş gibi iki kişilik koltuğa 3 kişi uzandık. Birde kısa olsak neyse... Ben 1.68, Esin ve Selin 1.75 belki daha fazlalar. Neyse sıkış tıkış oturduk. Daha ilk dakikadan bir konuşma başladı ben pis pis Esin'e bakışlar atıyorum. Arada birkaç sohbet gülüşme geçti sonra Michael'ın Hanna'ya teşekkür etmek için evine gittiği sahnede Michael bir yerde gülümsedi, bunun üzerine Selin ''Winnie the Pooh gibi gülüyor.'' dedi ve bunun üstüne bizim kayışlar koptu. Zaten koltuktan düşmek üzere olan ben yere yapışıp 5 dk boyunca o pozisyonda güldüm. O sahnenin fotoğrafını bulamadım ama David'in şu fotoğrafıyla karşılaştırabilirsiniz.

Arkadaşlarımız ve bizlerden saçma ve komik replikler 25306381 Arkadaşlarımız ve bizlerden saçma ve komik replikler 07-winnie-the-pooh

Daha birçok bizi krize sokan olay gerçekleşti fakat şuan aklımda değiller, aklıma geldikçe yazacağım.
Admin
Admin
Admin

Mesaj  Rock Star Çarş. Mayıs 06, 2009 2:15 pm

Süper yaa. Laughing
Cidden benziyo gülüşü Laughing
Rock Star
Rock Star
Admin

- Similar topics