Kate Winslet Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Favori Film Karakterleriniz Hangileri?

3 posters

Favori Film Karakterleriniz Hangileri? Empty Favori Film Karakterleriniz Hangileri?

Mesaj  Rock Star Salı Nis. 14, 2009 6:12 pm

Filmlerde bazı karakterleri kendimize çok yakın hissederiz..Çoğu zaman kendimizi onların yerine koyarız..yada onlar gibi olmaya çalışırız..
Sizin en sevdiğiniz film karakterleri kimlerdir??
Rock Star
Rock Star
Admin

Favori Film Karakterleriniz Hangileri? Empty Geri: Favori Film Karakterleriniz Hangileri?

Mesaj  __Cullen__ Çarş. Nis. 15, 2009 5:08 pm

Edward Cullen... Onun kişiliğine ,zekasına,Bella'ya olan aşkına ve kibarlığına hastayım...
Joker...Aslında bunun iki sebebi var 1.si Joker'i Jack Nicholson ve Heath Ledger gibi mükemmel aktörlerin canlandırması ve Joker'in kelimenin tam anlamıyla bir deli olması Laughing Joker öyle bir karekterki onun Batmandan daha çok seviyorsunuz...
Onun hakkında beni en çok etkileyen şey ise yüzünün bir yanının babası tarafından kesilmesi öbür tarafınında karısı için kendi kesmesi ama karısının onu terk etmesi...
Jack Sparrow...Onun da dünyayı umursamaz hallerine tapıyorummmm Laughing
__Cullen__
__Cullen__

http://krisrobfan.bosfforum.com/

Favori Film Karakterleriniz Hangileri? Empty Geri: Favori Film Karakterleriniz Hangileri?

Mesaj  Admin Perş. Nis. 16, 2009 3:48 pm

Mrs Lovett - Sweeney Todd: The Demon Barber of the Fleet Street
sebebi: Helena Bonham Carter'ın güzel sesiyle şenlenen bu müzikalin en sevilen karakteri olan Mrs Lovett benim Helena'ya hayran olmamı sağlayan karakter. Karakterin yaptığı birçok hareket kopmama sebep olmuştu. Kedileri kesmenin doğru olmadığını söyleyip ardından zaten çok hızlılar demesi gibi Shocked Melek olmasa bile aşkın gözü kördür felsefesine kurban verdiğimiz şirin bir karakterdir Mrs Lovett.
favori replik: ''Eğlencenin yarısı planı planlamaktır, bütün iyi şeyler bekleyebilene gelir. Bekle.''

Clementine Kruczynski - Eternal Sunshine of the Spotless Mind
sebebi: Bu forumda bunun sebebini açıklamama gerek var mı? Laughing
favori replik: ''Bazen büyüklerin bir çocuğun ne kadar yalnız olduğunu farketmediğini düşünüyorum.''

Marla Singer - Fight Club
sebebi: Offfff offffff diyorum. Laflarına mı desem, söylediği saçma şarkılara mı desem, kıyafetlerine mi desem, saçına mı desem artık nesine diyorsam Smile Helena'cığımın canlandırdığı en manyak karakterlerden (manyak olmayanı var sanki) biri olma özelliğini hala elinde tutan deli karakter seviyorum seni.
favori replik: ''Benimle birlikte oluyorsun sonra bana hor davranıyorsun. Beni seviyorsun sonra benden nefret ediyorsun. Bana hassas davranıyorsun sonra pisliğin tekine dönüyorsun. Sence bu ilişkimizi iyi özetliyor mu Tyler?'' (aklıma ilk bu replik gedi)

Jack Sparrow - Pirates of Carribbean
sebebi: Manyak, umursamaz, deli, sevecen, karizmatik...

Luna Lovegood - Harry Potter
sebebi: İki lakabımdan biri Luna'dır(öbürü Clem) bu karakterin sayesinde. Benim gibi aklı bir karış havadadır, bazen saçma teoriler üretir, sevimlidir, şirindir...

Joker - Batman
sebebi: Basit kötülerin baydığı bir sinemada en uçuk, en eşsiz kötü olduğu için belki de. Ve Health Ledger gibi aşırı sevmeme rağmen kısa süre aramızda olabilen bir cevher tarafından canlandırıldığı için.
favori replik: ''Why so serious?''

Bridget Jones - Bridget's Jones Diary
sebebi: Filmi doğru düzgün hatırlamıyorum bile, tek hatırladığım Bridget'te birşeyler bulduğum.

April Wheeler - Revolutionary Road
sebebi: söylemem silent
Admin
Admin
Admin

https://katewinsletfan.yetkin-forum.com

- Similar topics