Kate Winslet Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Film hakkındaki düşünceleriniz..

2 posters

Filme kaç puan verirsiniz?

Film hakkındaki düşünceleriniz.. Vote_lcap67%Film hakkındaki düşünceleriniz.. Vote_rcap 67% 
[ 2 ]
Film hakkındaki düşünceleriniz.. Vote_lcap0%Film hakkındaki düşünceleriniz.. Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Film hakkındaki düşünceleriniz.. Vote_lcap0%Film hakkındaki düşünceleriniz.. Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
[ 0 ]
Film hakkındaki düşünceleriniz.. Vote_lcap33%Film hakkındaki düşünceleriniz.. Vote_rcap 33% 
[ 1 ]
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 0 ]

Toplam Oylar : 3

Film hakkındaki düşünceleriniz.. Empty Film hakkındaki düşünceleriniz..

Mesaj  Admin Salı Nis. 07, 2009 2:51 pm

Film hakkındaki düşüncelerinizi burada paylaşabilirsiniz.

Bence hoştu. Mükemmel değildi tabi ama hoştu. İnsanın içini ısıtan, suratında tebessüm oluşturan sevimli bir hikayeydi.
Admin
Admin
Admin

https://katewinsletfan.yetkin-forum.com

Film hakkındaki düşünceleriniz.. Empty Geri: Film hakkındaki düşünceleriniz..

Mesaj  clementine Ptsi Nis. 20, 2009 4:23 pm

arka arkaya 3 dersimin olduğu bir perşembe günü mucize eseri son ders iptal olmuştu ve ben çok ama çok sevdiğim arkadaşlarımla bu filme gitmiştim.çok yorgun olduğum bir gündü ve şööyle arkama yaslanıp dinlenmiştim bu filmi izlerken.insanı yormayan yüzünde hoş bir tebessüm bırkan bir filmdi çünkü.başka bir şekilde izleseydim bu kadar güzel hatırlarmıydım bilemiyorum ama bana o gün ilaç gibi gelmişti.hala bu filmin adı geçince gülümserim:)ve bence kate yine harikaydı bu filmde.ama valla yazmadan edemiycem keşke başka bir partner bulsalarmış kate'e Rolling Eyes
clementine
clementine

Mesaj  Admin Ptsi Nis. 20, 2009 4:30 pm

clementine demiş ki:arka arkaya 3 dersimin olduğu bir perşembe günü mucize eseri son ders iptal olmuştu ve ben çok ama çok sevdiğim arkadaşlarımla bu filme gitmiştim.çok yorgun olduğum bir gündü ve şööyle arkama yaslanıp dinlenmiştim bu filmi izlerken.insanı yormayan yüzünde hoş bir tebessüm bırkan bir filmdi çünkü.başka bir şekilde izleseydim bu kadar güzel hatırlarmıydım bilemiyorum ama bana o gün ilaç gibi gelmişti.hala bu filmin adı geçince gülümserim:)ve bence kate yine harikaydı bu filmde.ama valla yazmadan edemiycem keşke başka bir partner bulsalarmış kate'e Rolling Eyes

Olsun canım Jack Black şirin biri Very Happy
Hem filmde çok güzel olmayanların da aşık olabileceği gibi bir mesaj vardır belki de Wink
Admin
Admin
Admin

https://katewinsletfan.yetkin-forum.com

Mesaj  clementine Ptsi Nis. 20, 2009 7:21 pm

Admin demiş ki:
clementine demiş ki:arka arkaya 3 dersimin olduğu bir perşembe günü mucize eseri son ders iptal olmuştu ve ben çok ama çok sevdiğim arkadaşlarımla bu filme gitmiştim.çok yorgun olduğum bir gündü ve şööyle arkama yaslanıp dinlenmiştim bu filmi izlerken.insanı yormayan yüzünde hoş bir tebessüm bırkan bir filmdi çünkü.başka bir şekilde izleseydim bu kadar güzel hatırlarmıydım bilemiyorum ama bana o gün ilaç gibi gelmişti.hala bu filmin adı geçince gülümserim:)ve bence kate yine harikaydı bu filmde.ama valla yazmadan edemiycem keşke başka bir partner bulsalarmış kate'e Rolling Eyes

Olsun canım Jack Black şirin biri Very Happy
Hem filmde çok güzel olmayanların da aşık olabileceği gibi bir mesaj vardır belki de Wink

hahaa olabilir valla:)bence de şirin biri.hele bu sene oscarda acayipti.ama ne biliym jude law bi yanda olunca insanın aklı kalmıyo değil I love you
clementine
clementine

- Similar topics